Jaunimo pažangos premijos laureatu tapo jaunasis mokslininkas Tomas Linkevičius. Odontologas, ortopedas, VU dėstytojas premijos nusipelė už patentuotą išradimą, palengvinantį protezavimą ant implantų.

Nacionalinė Jaunimo pažangos premija

Nacionalinė Jaunimo pažangos premija

„Nacionalinės pažangos premijos“ istorijoje pirmą kartą įteikta Jaunimo pažangos premija, kurią už drąsą ir entuziazmą diegiant naujoves ir telkiant odontologus kūrybiniams ieškojimams pelnė dr. Tomas Linkevičius. Naujai įsteigtos Jaunimo pažangos premijos tikslas – atskleisti jaunųjų Lietuvos mokslininkų (iki 33 metų) potencialą vykdant taikomuosius mokslinius tyrimus ir skatinti jų dalyvavimą procesuose, plėtojančiuose Lietuvos pažangą. Įvertintos Jaunimo pažangos premijos laureato dr. T. Linkevičiaus pastangos vystyti odontologijos tyrimus ir juos pritaikyti Lietuvoje, taip pat skelbti savo idėjas ir tyrimų rezultatus tarptautinėje spaudoje.

Šis įvertinimas tik dar labiau paskatins ir toliau Vilniaus mokslo grupę įgyvendinti idėjas ir tikslus, siekiant odontologijos mokslo pažangos Lietuvoje. Juk Nacionalinės Pažangos formulė pagal dr. Tomą Linkevičių yra NP = Idėja + Atkaklumas + Praktika/Pritaikymas.